لیفت صورت با نخ در اصفهان

جوانسازی صورت با لیفت نخ با نخ های کاگ و ترکیبی

جوانسازی صورت با لیفت نخ

(نخ های کاگ و ترکیبی)

در کلینیک تخصصی دکتر سیمین دخت کلانتری متخصص پوست مو و زیبای در اصفهان، جوانسازی صورت با لیفت نخ با تخصص و تجربه بالا در این مرکز انجام می شود.

جهت مشاوره و رزرو نوبت کلیک کنید.

جهت آشنایی بیشتر با جوانسازی صورت با لیفت نخ مقاله زیر را مطالعه کنید:

در روش لیفت نخ، نخ های جذب شونده در صورت جایگذاری می شوند تا باعث لیفت اندک ولی قابل مشاهده و موثر در پوست شود. برخلاف جراحی که پوست اضافه در ناحیه صورت برداشته می شود در لیفت با نخ پوست اضافی به جایگاه اصلی منتقل می شود، در نتیجه تاثیر در بالا رفتن پوست و سفتی پوست دارد. علاوه بر نقش آن در لیفتینگ صورت نخ ها با پروسه پیری صورت دیگری نیز مبارزه می کنند با تحریک پاسخ التهابی و پروسه ترمیم ناحیه جایگذاری شده  باعث بهبود کیفیت کلاژن و الاستین پوست در نتیجه جوانسازی می شوند.

این مسئله بسیار مهم است چون کلاژن نقش بسیار مهمی در پروسه پیری  به صورت دارد. کلاژن به فاکتورهای رشد کمک می کند که به طور قابل توجهی پوست ما را تحت تاثیر قرار دهند و باعث شود که پوست سفت و پر داشته باشیم، با افزایش سن، پوست میزان کلاژنی که تولید می کند به مرور کمتر و کمتر می شود که این باعث کاهش 80% ضخامت پوست در سن 70 سالگی می شود.

تاثیر لیفت صورت با نخ در جوانسازی:

کم شدن کلاژن و قدرت آن فاکتور بسایر مهمی در ایجاد پوست شل و چروک می باشد. هرچه پوست ضعیف تر شود توانایی خود را در حمایت از بافت های زیرین از دست می دهد در نتیجه پوست شل شده  و افتادگی پیدا می کند وقتی علائم شل شدن پوست اندک است اقدامات جوانسازی از جمله لیفت با نخ باعث افزایش ضخامت پوست و بهبود شل شدگی پوست و جلوگیری از بدتر شدن پوست می شود. به زبان دیگر این پروسه باعث جوانسازی بهتر در محل جایگذاری شده  و جوانسازی پیشرونده در بافت صورت می شود.

نکاتی که بعد از انجام لیفت با نخ باید رعایت شوند:

 1. از مالش خیلی شدید پوست جلوگیری شود.
 2. اقدامات دندانپزشکی حداقل تا 2 هفته بعد از لیفت با نخ انجام نشود.
 3. کرم های روزانه با احتیاط با حرکات ضربه ای خیلی خفیف روی پوست زده شود.
 4. تا 2 هفته روی صورت نخوابند.
 5. از خوردن غذاهای سفت و خندیدن خیلی بلند جلوگیری شود.

به طور کلی لیفت با نخ ریسک خیلی کمی دارد و یک روش غیر تهاجمی محسوب می شود، ریسک اسکار و خون ریزی خیلی شدید، عفونت و سایر عوارض در صورتی که توسط متخصص پوست انجام شود، وجود ندارد.

نکته مهم دیگر انتظار واقعی از نتیجه لیفت با نخ باید داشت، لیفت با نخ تغییرات محسوس ایجاد می کند و باعث جوانسازی می شود، ولی لیفت آن بسیار کمتر از لیفت جراحی است.


دکتر سیمین دخت کلانتری

متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر در اصفهان

ثبت نوبت و مشاوره 

ماموریت ما در کلینیک دکتر سیمین دخت کلانتری ارائه مطلوب ترین خدمات درمانی و زیبایی در جهت افزایش رضایت و اعتماد شما زیبا جویان عزیز است.

نوشتهٔ پیشین
کاشت مو، ابرو و ریش با تراکم بالا توسط کادر مجرب و حرفه ای در اصفهان
نوشتهٔ بعدی
لیزر جوانسازی و لیزر جای جوش در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برچسب‌ها

اندولیفت اندولیفت اصفهان برداشت خال بلفاروپلاستی در اصفهان بهترین دکتر کاشت مو اصفهان بهترین روش پاکسازی پوست بهترین متخصص پوست مو اصفهان بهترین متخصص پوست و مو در اصفهان تزریق بوتاکس، فیلر و مزوژل تزریق بوتاکس اصفهان تزریق مزوژل در اصفهان تزریق چربی تزریق چربی اصفهان تزریق چربی به صورت و دستگاه تناسلی در اصفهان تزریق ژل اصفهان جراحی زیبایی پلک جراحی زیبایی پلک اصفهان جوانسازی با لیفت نخ جوانسازی بدن در اصفهان جوانسازی صورت با لیفت نخ جوانسازی واژن در اصفهان جوانسازی و زیبایی دستگاه تناسلی جوانسازی و زیبایی دستگاه تناسلی در اصفهان دکتر خوب بیماری های پوستی اصفهان دکتر سیمین دخت کلانتری لیزر جای جوش اصفهان لیزر جوانسازی اصفهان لیزر جوانسازی و لیزر جای جوش در اصفهان لیزر موهای زائد در اصفهان لیفت نخ در اصفهان متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر در اصفهان متخصص پوست در شهر اصفهان متخصص پوست مو اصفهان متخصص پوست مو در اصفهان متخصص پوست و مو اصفهان میکروبوتاکس میکروبوتاکس اصفهان میکروبوتاکس بدن اصفهان میکروبوتاکس در اصفهان میکروبوتاکس صورت اصفهان کاشت ابرو در اصفهان کاشت ریش در اصفهان کاشت مو، ابرو و ریش کاشت مو در اصفهان کاشت مو طبیعی در اصفهان

 • 41
 • 24
 • 34
 • 16
 • 256
 • 920
 • 18,847
 • 19,649
 • 6,856
 • مرداد ۲۵, ۱۴۰۲
فهرست