جوانسازی و زیبایی دستگاه تناسلی (واژن) در اصفهان

جوانسازی و زیبایی دستگاه تناسلی (واژن) در اصفهان

جوانسازی و زیبایی دستگاه تناسلی (واژن)

(زیبایی  دستگاه تناسلی در بانوان و جوانسازی روشن سازی با بهترین روش های روز دنیا)

در کلینیک تخصصی دکتر سیمین دخت کلانتری متخصص پوست مو و زیبای در اصفهان، جوانسازی و زیبایی دستگاه تناسلی (واژن) با تخصص و تجربه بالا در این مرکز انجام می شود.

جهت مشاوره و رزرو نوبت کلیک کنید.

جوانسازی واژن با لیزر

در مواردی که درجات افتادگی واژن به مراتب بیشتر است و خانم هایی که سن بالاتری دارند، در حقیقت قبل از یائسگی و یا بعد از یائسگی و از مشکلات ادراری رنج می برند، دکتر سیمین دخت کلانتری متخصص پوست و مو به این افراد توصیه می کنند از لیزر CO2 استفاده کنند. این روند بهتر است به صورت ماهیانه ،ماهی یکبار در چهار نوبت انجام شود. در این موارد بافت واژن یا لایه سطحی واژن،که بافت خودش را از دست داده است، فرسوده و دچار آتروفی می شود. با انجام لیزر CO2 تمام این لایه ها ضخامت خود را باز می یابند و ضخامت لایه ها طبیعی می شود. این امر سبب می شود مجاری ادرار و تمام نواحی دخیل ،لیفت شوند و به سمت بالا کشیده شوند.

هایفوتراپی

هایفوتراپی نوعی انرژی است که بر روی لایه های عمقی واژن اثر می گذارد در نتیجه باعث لیفت و تنگ شدن ناحیه تناسلی می شود. این لیزر به قسمت سطحی واژن کاری ندارد و تاثیر آن تنها در عمق می باشد.

آر اف viver

نوع جدیدی از تکنیک جوانسازی واژن امواج RF است که با استفاده از انرژی نه تنها در لایه های عمقی تاثیر دارد بلکه بر روی لایه های سطحی نیز اثرگذار می باشد. در نتیجه علاوه بر از بین بردن مشکلات سطحی واژن منجر به تنگ کردن و لیفت واژن نیز می شود.

درمان چین و چروک واژن با مزوتراپی

مزوتراپی کوکتل هایی است که در حال حاضر به صورت آماده وجود دارند و ترکیبی از ویتامین ها، املاح، آنزیم ها، مواد ضروری برای پوست، بدن و مخاط واژن را در بر دارند. 90 درصد مخاط واژن از آب تشکیل شده است و نگهداری فاکتورهای رشد در این ناحیه بسیار لازم است. با توجه به اینکه از دهه سوم زندگی فاکتورهای رشد بدن به شدت کاهش پیدا می کنند و کلاژن سازی بدن نیز کاهش می یابد، روند پیری در بدن تسریع پیدا می کند و نیاز است که املاح، ویتامین ها، مواد مغذی و فاکتورهای رشد به نحو احسن و بیش از پیش به بدن رسانده شود.

زمانی که مقداری از این ترکیبات و مکمل ها از طریق تزریق آمپول یا خوراکی به بدن رسانده می شود، نوسط جریان خون رقیق شده و مقدار کمتری به بافت هدف و ناحیه مورد نظر می رسد. در نتیجه به منظور پیشگیری از تضعیف مواد وارد شده لازم است حجم بسیار زیادی از مواد مورد نیاز از این روش ها وارد بدن شود. ضمن اینکه این روش ها نمی توانند به نگهداری و افزایش فاکتورهای رشد کمک کنند. فاکتورهای رشد نیز با آن حجم و وضعیت نمی توانند بیشتر از این مقاومت کنند و در بدن باقی بمانند.

در مزوتراپی، تزریق مستقیما روی بافت و سلول های هدف انجام می گیرد. یک متخصص و جراح پوست و مو آشنایی کامل از گیرنده های این مواد در نواحی مختلف اندام تناسلی دارد و می تواند به بهترین شکل ممکن تزریق را انجام دهد. پزشک بر اساس نوع اختلالی که تشخیص می دهد در ناحیه پرینه و واژینال وجود دارد از قبیل خشکی ناحیه پرینه، خشکی واژن، چروک خوردگی این نواحی، ریسک عفونت های مکرر، حساسیت های زیاد، شل شدگی و افتادگی بافت و یا تیرگی و لکه های زیاد در ناحیه تناسلی از مزوتراپی برای تزریق این املاح و مواد استفاده می کند.

حتی گاهی اوقات روش درمان به صورت ترکیبی انتخاب می شود. به این صورت که از سوزن های ظریف استفاده می شود و یا گاهی با کمک میکرونیدلینگ که رول های سوزنی هستند، مواد بسیار آهسته به زیر پوست و ناحیه ای که گیرنده ها در آن وجود دارند، رسانیده شده و کم کم جذب می شوند. این روش درمان باعث می شود که فاکتورهای رشد و سایر موارد افزایش پیدا کند. در نتیجه فرآیند بهبود تسریع می یابد و سریع تر می توان به نتیجه دلخواه رسید.

مزیت مزوتراپی واژن

روش مزوتراپی:

 • بسیار آسان و در مطب انجام پذیر است.
 • عارضه خاصی ندارد.
 • درد زیادی ندارد.
 • روند پیری کند می شود.

تنها نکته مهم در مورد مزوتراپی این است که یک جلسه برای رسیدن به نتیجه دلخواه کافی نیست و حتما باید طی چند جلسه انجام گیرد (گاهی 6 تا 8 جلسه). چرا؟ زیرا به تدریج فاکتورهای رشد، افزایش می یابند و باید به حدی برسد که مورد نیاز بدن است. پس از آن، خود بدن بازسازی و بالا نگه داشتن فاکتورهای رشد را آغاز می کند. سپس فاصله جلسات مزوتراپی به تدریج افزایش می یابد. ممکن است در ابتدا هر دو هفته یک بار مزوتراپی انجام گیرد و سپس به تدریج به ماهی یک بار، 3 ماه یک بار، 6 ماه یک بار و حتی سالی 1 مرتبه برسد که برای شخص، کافی باشد و بتواند اختلالات او را بهبود ببخشد.

اگر شخصی زودتر از این که دچار اختلال شدید شود و با عنوان پیشگیری، از این اقدامات استفاده کند، نتایج بسیار مطلوب تری را مشاهده خواهد کرد.

مزوژل یا مزوفیلر

در مواردی که از مزوفیلر یا مزوژل به جای مزوتراپی استفاده می شود، علاوه بر اینکه ویتامین رسانی انجام می گیرد، کمی پر کنندگی و برجسته سازی نیز انجام می شود. یعنی از مقداری هیالورونیک اسید به صورت غلیظ (در حدی که در جای خود بماند و برجستگی ایجاد کند) ، استفاده می شود.

موارد کاربرد مزوژل

در مواردی که هدف از تزریق تنها جوانسازی نیست؛ مثلا چروک خوردگی های ظریفی که در ناحیه پرینه و دستگاه تناسلی وجود دارد و نیاز است تا علاوه بر جوانسازی، آن ها را نیز تقریبا محو و پر نمود. برای این کار می توان از مزوفیلر استفاده کرد. حتی می توان از مزوتراپی و مزوژل به صورت ترکیبی نیز استفاده کرد که در این صورت ماندگاری مزوفیلر هم بیشتر خواهد بود.

همچنین در مواردی که نیاز به تزریق حجم بیشتری باشد؛ مثل ناحیه لابیاماژور که دارای چروک خوردگی و افتادگی پوست زیادی است، حجم بیشتری از ژل برای تزریق مورد نیاز است. در این شرایط از ژل های مخصوص که معمولا قابل جذب هستند، هیالورونیک هستند و نقش جوانسازی هم دارند، استفاده می شود. در این شرایط یشتر تاکید پزشک بر روی خاصیت پر کنندگی است.

ژل پروفایلو

پروفایلو هم ترکیبی از آبرسان عمیق و شدید است که مرطوب سازی را انجام می دهد. تزریق پروفایلو روشی قوی محسوب می شود که پوست را سریع به حالت قبل بر می گرداند. تنها با دو نوبت تزریق پروفایلو ،به فاصله 1 ماه، می توان جوانسازی پوست را به طور کامل انجام داد. مزیت این روش نسبت به مزوتراپی در تعداد جلسات کمتری است که برای رسیدن به نتیجه دلخواه مورد نیاز است.

مزوتراپی و مزوفیلر، اقداماتی هستند که جدیدا در FDA مورد تایید قرار گرفته اند و خوشبختانه ما می توانیم از تمام این روش ها برای فرآیند جوانسازی و بازسازی پوست و مخاط استفاده کنیم.

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی ناحیه واژن علی رغم اسم بزرگش دستگاه بسیار ساده ای می باشد. در این روش با استفاده از سوزن های بسیار ظریفی دی اکسید کربن را وارد بافت می شود. این کار باعث اکسیژن رسانی بهتر سلول های ناحیه تناسلی شود، رگ ها باز شود. در نتیجه جوانسازی واژن، روشن شدن و رفع چروک های ناحیه تناسلی را خواهیم داشت.

جوانسازی واژن با تزریق چربی به واژن

با افزایش سن، لابیاماژور دچار شلی و چروکیدگی می شود که برای جوانسازی این ناحیه از تزریق چربی استفاده می شود. مهم است که برای تزریق از سرنگ های 1 تا 3 سی سی استفاده شود. نکته ای که باید پزشکان متخصص به آن توجه کنند این است که عمق تزریق چربی در واژن باید به گونه ای باشد که بتواند مویرگ ها و عروق خونی را تحریک کند تا نتایج خوبی برای بافت چربی داشته باشد و ماندگار باشد. اگر چربی عمیق تزریق شود عروق خونی به آن قسمت نمی رسد و چربی آتروفی می شود و از بین می رود.

سفید کردن واژن

تیرگی دستگاه تناسلی مسئله ای می باشد که بسیاری از بانوان از آن شکایت دارند و علت مراجعه کنندگان می باشد. دستگاه تناسلی در طول دوره بلوغ هم زمان با اینکه موهای زائد در این نواحی رشد می کند با تغییرات هورمون تیره می شوند و حتی تیره تر از قبل می شود.

برای بعضی از افراد ناحیه تناسلی آن ها صورتی رو به قهوه ای می باشد و برای بعضی از افراد روشن تر است لیزر روشی به روز و متد منحصر به فردی می باشد و می توان توسط آن ناحیه تناسلی را روشن کرد. سفید کردن واژن با لیزر موهای زائد تفاوت دارد و برخی بر این باورند که همراه با لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی هم روشن می شود اما این نظریه اشتباه می باشد و لیزر موهای زائد کار لیزر وایتنینگ را انجام نمی دهد.

 لیفت واژن با نخ

نخ واژن جهت لیفت و ترمیم قسمت خلفی واژن و پرینه استفاده می شود. نخ های واژن در گذشته جهت لیفت صورت و بدن استفاده می شد و در حال حاضر جهت تمام قسمت های بدن از جمله ناحیه پرینه مورد استفاده قرار می گیرد. نخ های واژینال از جنس قابل جذب می باشد و به صورت دو سورنه با دو نیدل ساخته شده و مخصوص جمع کردن عضله پرینه است. با توجه به قابل جذب بودن و راحتی استفاده یک روش با تهاجم خیلی کم و سریع می باشد که جهت لیفت و تنگ نمودن ورودی ولوVulva, introitus و بهبود وضعیت زیبایی و کیفیت و زیباتر نمودن دستگاه تناسلی خارجی استفاده می شود. این نخ های واژینال دارای تاییدیه Cetificate بوده و توسط تمام شرکتهای ایتالیایی کره، ژاپن، انگلیس تایید شده FDA Approred می باشد.

آیا جوانسازی واژن عوارض دارد؟

یکی از سوالات شایعی که افراد می پرسند این است که آیا جوانسازی واژن فرد را دچار عوارضی می کند یا خیر؟

در حقیقت استفاده از تکنیک هایی نظیر پی آر پی و کربوکسی تراپی باعث شده است که نه تنها نتایج مطلوب و رضایت بخشی برای فرد به همراه داشته باشد بلکه فرد را دچار عوارض خاصی نمی کند. این روش ها به صورت سرپایی و بدون نیاز به مواد بیهوشی انجام می شود و نیازی به ایجاد برش در پوست ندارد. بنابراین دوره نقاهت کوتاهی دارد و فرد بعد از مدت زمان کوتاهی می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد.

نوشتهٔ پیشین
تزریق چربی به صورت و دستگاه تناسلی در اصفهان
نوشتهٔ بعدی
کاشت مو، ابرو و ریش با تراکم بالا توسط کادر مجرب و حرفه ای در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برچسب‌ها

اندولیفت اندولیفت اصفهان برداشت خال بلفاروپلاستی در اصفهان بهترین دکتر کاشت مو اصفهان بهترین روش پاکسازی پوست بهترین متخصص پوست مو اصفهان بهترین متخصص پوست و مو در اصفهان تزریق بوتاکس، فیلر و مزوژل تزریق بوتاکس اصفهان تزریق مزوژل در اصفهان تزریق چربی تزریق چربی اصفهان تزریق چربی به صورت و دستگاه تناسلی در اصفهان تزریق ژل اصفهان جراحی زیبایی پلک جراحی زیبایی پلک اصفهان جوانسازی با لیفت نخ جوانسازی بدن در اصفهان جوانسازی صورت با لیفت نخ جوانسازی واژن در اصفهان جوانسازی و زیبایی دستگاه تناسلی جوانسازی و زیبایی دستگاه تناسلی در اصفهان دکتر خوب بیماری های پوستی اصفهان دکتر سیمین دخت کلانتری لیزر جای جوش اصفهان لیزر جوانسازی اصفهان لیزر جوانسازی و لیزر جای جوش در اصفهان لیزر موهای زائد در اصفهان لیفت نخ در اصفهان متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر در اصفهان متخصص پوست در شهر اصفهان متخصص پوست مو اصفهان متخصص پوست مو در اصفهان متخصص پوست و مو اصفهان میکروبوتاکس میکروبوتاکس اصفهان میکروبوتاکس بدن اصفهان میکروبوتاکس در اصفهان میکروبوتاکس صورت اصفهان کاشت ابرو در اصفهان کاشت ریش در اصفهان کاشت مو، ابرو و ریش کاشت مو در اصفهان کاشت مو طبیعی در اصفهان

 • 6
 • 6
 • 17
 • 13
 • 143
 • 859
 • 18,406
 • 18,406
 • 6,121
 • مرداد ۲۵, ۱۴۰۲
فهرست